Wat kost gokken jou? Stop op tijd 24+

Getoonde content is geschikt voor bezoekers jonger dan 24.
U ziet een versie van de website waarop geen aanbieders en promoties getoond worden. Toon mij relevante bonussen en casino's.
Deze website versie toont aanbieders en promoties. Geen relevante bonussen en casino's tonen.

Fair Play Casino Asten

Het casino bevindt zich nabij het recreatiepark Het Prinsenmeer. Dit prachtige casino in Asten heeft haar deuren op iedere dag van de week geopend. Van maandag tot en met zaterdag is het casino geopend vanaf 10:00 uur. Op zondag is dit vanaf 12:00 uur. De sluitingstijden zijn voor elke dag gelijk, namelijk 0:00 uur. Spelers vanaf 18 jaar worden hier van harte welkom geheten door het vriendelijke personeel. Hier wordt overigens streng op gelet.

Achteraf gelegen

Dit casino is er 1 van uitersten. Het casino ligt, in tegenstellingen tot het gros van de casino’s, vrij achteraf. Voor de vakantiegasten van Het Prinseneer is het casino op loopafstand bereikbaar. We vermoeden dat er onder de vakantiegasten diverse casinospelers zitten die de deze vakantieplek hebben uitgekozen puur om de nabijheid van het casino. Je hebt op z’n minst een fiets nodig om dit casino te bereiken. De locatie heeft als voordeel dat er een ruime parkeergelegenheid is. Je auto kun je hier altijd kwijt. Daarnaast kun je het pand vrij anoniem binnentreden. Anders dan in een centrum is het hier namelijk rondom het pand vele malen rustiger.

Vriendelijke en behulpzame medewerkers

Er hangt een soort van gemoedelijke sfeer, wat te maken zal hebben met de locatie. Bij binnenkomst word je vrijwel direct welkom geheten door de vriendelijke medewerkers. Bij deze medewerkers kun je ook terecht met eventuele vragen, bijvoorbeeld om speluitleg. Tussendoor zal het je aan hapjes en drankjes ook niet ontbreken. Voor het Fair Play Casino is het verlenen van een optimale service van groot belang. Je zult je gelijk thuis voelen.

Een mini Las Vegas

Als we de rustige omgeving vergelijken met de binnenkant van het pand, dan kan het contrast niet groter zijn. Binnen ziet het eruit als een Las Vegas in het klein. Het doet er geen misverstanden over bestaan dat je in een casino bent beland. Alles is ruim opgesteld en daardoor is het erg overzichtelijk. Ook ziet het er erg verzorgd uit. Er is een ruim assortiment aan speelmogelijkheden, zoals (multiplayer) gokkasten en fruitautomaten. Inzetten kan al vanaf €0,10. Ook zijn er 2 grote tafels die een vrij centrale plek innemen. Hier kan men roulette spelen of pokeren met maximaal 8 personen tegelijkertijd.

Veiligheidsmaatregelen

Om te spelen kun je bij de balie geld opnemen, mits je geen of onvoldoende geld bij je hebt. Dat kan met een creditcard of met je bankpas. Ook om de veiligheid van de bezoeker is gedacht. Het casino heeft alle noodzakelijke veiligheidsmaatregelen in acht genomen, waarmee de veiligheid van de bezoeker gegarandeerd wordt.

Ga terug naar de overzichtspagina van Fair Play Casino of naar de casinovinder.

© Copyright 2024. Casino.nl